Pomoc

 1. Kiedy odbędzie się XL Ogólnopolska Konferencja Kartograficzna?

  Konferencja odbędzie się w dniach 19–20 września 2017 r. (wtorek, środa).

 2. Gdzie znajdę dokładny program konferencji?

  Strona Program konferencji zawiera najbardziej aktualny program konferencji.

 3. Jakie są opłaty konferencyjne?

  Szczegóły związane z opłatami można znaleźć na stronie Opłaty konferencyjne.

 4. Gdzie odbędzie się konferencja?

  Miejscem obrad jest budynek Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, znajdujący się w bezpośredniej bliskości gmachu głównego Uniwersytetu Wrocławskiego. Adres miejsca obrad, wraz z mapą ułatwiającą trafienie/dojazd na miejsce znajdują się na podstronie Miejsce obrad.

 5. W jaki sposób można wziąć udział w konferencji?

  Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji wymaga wykonania dwóch kroków:

  1) Utworzenia konta na stronie konferencyjnej w celu uzyskania dostępu do części przeznaczonej dla zalogowanych Użytkowników strony. Po uzyskaniu potwierdzenia aktywacji konta (automatycznego, lub po kontakcie z webmasterem strony) możliwe stanie się zalogowanie się na stronie i wypełnienie formularza "Zarejestruj się".
  2) Wypełnienia i wysłania formularza on-line zgłoszenia dostępnego w części dla zalogowanych Użytkowników witryny konferencyjnej.

 6. W jaki sposób mogę zgłosić referat lub poster?

  Po zapoznaniu się ze wskazówkami dotyczącymi streszczeń prezentacji ustnych i posterów należy utworzyć konto na stronie konferencyjnej, by uzyskać dostęp do części witryny przeznaczonej dla zalogowanych Użytkowników strony.
  Propozycję referatu lub posteru (streszczenie) można wysłać poprzez formularz dostępny on-line: Wyślij streszczenie. Wysłanie propozycji wystąpienia jest niezależne od zgłoszenia uczestnictwa (przesłania danych w formularzu opisanym w pytaniu 5), ale wymaga założonego i aktywnego konta na witrynie konferencyjnej.